Створити резюме
Початок Політика конфіденційності

Політика конфіденційності


Оновлено: 30.01.2023

 

Веб-сайт «lovejob.com.ua» (далі - портал, веб-сайт) прагне захищати конфіденційність Користувачів і прагне забезпечити безпечний досвід користування нашим веб-сайтом. Наведена тут політика конфіденційності описує, як збирається, використовується, розповсюджується та зберігається ваша особиста інформація як Користувача порталу, а також ваш вибір щодо використання, доступу та редагування особистої інформації.

 

Використовуючи цей веб-сайт, ви даєте згоду на збір, використання та передачу ваших персональних даних, як описано в цій політиці конфіденційності.

 

Ви можете будь-коли відкликати свою згоду з цією політикою. Щоб скасувати свою згоду, ви можете зробити це двома способами: видалити власне резюме на порталі lovejob.lt (та інші дані, надані в ньому) або зв’язатися з нами безпосередньо. Якщо ви відкликаєте свою згоду, вся особиста інформація у вашому профілі буде видалена з нашого сайту.

 

«Контролером даних» є АТ «Fortune IT», код компанії 304398323, код ПДВ: LT100010436811, зареєстрований офіс - вул. 28-31, Вільнюс, Литва, e-mail: info@lovejob.lt;

 

«Обробник даних» означає фізичну або юридичну особу, яка обробляє ваші Персональні дані від імені Контролера даних.

 

«Обробка даних» означає будь-яку операцію або послідовність операцій, що виконуються з даними автоматизованими або неавтоматизованими засобами, наприклад збір, обробка, зберігання, обмін особистими даними з третіми сторонами, які мають можливість підключитися до lovejob.lt система пошуку працівників, оголошення вакансій вакансій тощо.

 

Інформація, яку ми збираємо:

 

Ми збираємо інформацію про Вас у кількох випадках: 1) коли Ви реєструєтесь та використовуєте наш веб-сайт lovejob.lt; 2) Коли ви підключаєтеся до нашого порталу за допомогою соціальних мереж. Ми отримуємо та зберігаємо цю інформацію, коли ви вводите її на нашому веб-сайті (під час створення резюме), надсилаєте її нам або надаєте нам будь-яким іншим способом. Ми збираємо інформацію, коли ви вирішите надати її нам. Це включає:

 

1) Контактна інформація, напр. ім'я, поштову адресу електронної пошти, вулицю та номер телефону.

 

Ваше резюме, включаючи досвід роботи;

 

2) Інформація, яку ви імпортували через сторонні програми/соціальні мережі (Linkedin, Google, Facebook тощо);

 

3) Інформація, яку ви особисто надаєте нам, звернувшись до команди lovejob.com.ua;

 

4) Номер кредитної картки та платіжна інформація (платні послуги);

 

5) Вашу расу, етнічну приналежність або стать, якщо Ви вирішите надати цю інформацію;

 

6) Інформація про вашу компанію, наприклад назва компанії, розмір та тип компанії.

 

Ви можете змінити або видалити цю інформацію за допомогою наявних налаштувань облікового запису.

 

Ми також збираємо інформацію про вас такими способами:

 

Одноразовий вхід через треті сторони: якщо ви вирішите увійти до lovejob.lt за допомогою Facebook або подібних сторонніх програм, ми автоматично імпортуємо запитувану інформацію з вашого облікового запису та зробимо її частиною вашого профілю.

 

На цьому веб-сайті ми, як розпорядник даних, використовуємо файли cookie, за допомогою яких ми збираємо дані, які розкривають особливості використання цього веб-сайту (lovejob.com.ua).

 

Персональні дані, які ви надаєте як кандидат, можуть поєднуватися з даними з інших загальнодоступних джерел (наприклад, даними з онлайн-відгуків, колишніх робочих місць, інших рекламних порталів або соціальних мереж, таких як Linkedin, Facebook, Instagram або інші облікові записи). Усі отримані дані підпадають під ідентичні правила, викладені в цій Політиці конфіденційності.

 

Реферали. Ми можемо збирати вашу особисту інформацію про інших. Наприклад, якщо ви вирішите скористатися нашою службою, щоб поділитися вмістом сайту з другом, ми запитаємо ім’я та адресу електронної пошти вашого друга. Ми автоматично надішлемо вашому другові одноразове повідомлення електронною поштою із запрошенням відвідати lovejob.lt. Ми тимчасово зберігаємо цю інформацію з єдиною метою надсилання цього одноразового електронного листа.

 

Інформація про вас, яка автоматично збирається за допомогою «lovejob.lt»

 

Крім того, ми автоматично збираємо певну інформацію, коли ви відвідуєте наш веб-сайт або використовуєте наш портал за допомогою мобільних пристроїв. Ця інформація включає:

 

1) Ваша діяльність на веб-сайті lovejob.lt, включаючи вакансії, які ви шукаєте, переглядаєте, зберігаєте чи на які претендуєте;

 

2) Вашу адресу Інтернет-протоколу (IP) та постачальника послуг Інтернету (ISP);

 

3) Тип вашого браузера та ідентифікатор пристрою, який використовується;

 

4) Файли, переглянуті на нашому сайті;

 

5) Операційна система, дати/час та/або дані про трафік кліків;

 

Ці дані про Вас збираються автоматично та обробляються відповідно до законних інтересів «lovejob.lt». Ми поєднуємо цю інформацію з особистими даними, щоб допомогти виявити та запобігти шахрайству. Ми також об’єднуємо ці дані з вашим профілем і оновлюємо дані, щоб отримати найкращі результати пошуку роботи.

 

Використання інформації

 

Ми використовуємо інформацію, яку ми збираємо, щоб надавати наші послуги нашим клієнтам, керувати нашими веб-сайтами та програмами та покращувати їх, а також сприяти позитивному досвіду користувачів.

 

Пошук кандидатів та оголошення про роботу. Контролер даних має власні або інші веб-сайти, веб-сайти існуючих партнерів і соціальних мереж, таких як Linkedin, Facebook, Instagram, рекламні рішення Google і в інших місцях, де ми можемо ділитися оголошеннями про вакансії клієнтів. Персональні дані, отримані Вами як кандидатом, надходять у внутрішній обліковий запис клієнта на нашому сайті Lovejob.lt. Контролер даних надає клієнтам право особисто спілкуватися та інформувати кандидатів про відповідні пропозиції роботи та подальші процеси подачі заявок за допомогою електронної пошти або номера телефону.

 

Ми збираємо та зберігаємо ваше резюме в нашій базі даних, щоб компанії, які купують послуги на порталі lovejob.lt, шукаючи потенційних кандидатів, могли знайти, побачити та переглянути вашу інформацію. Якщо ви не хочете, щоб ваша інформація була видимою для компаній, ви можете деактивувати своє резюме в будь-який час, увійшовши в систему. У цьому випадку ваші персональні дані не відображатимуться.

 

Об’єднання клієнтів і кандидатів на відповідні посади. Клієнти Lovejob.lt – це ті, хто має обліковий запис на порталі, шукає співробітників або публікує відповідні оголошення про роботу. Користувачі, як кандидати, подавши заявку на оголошення, опубліковане клієнтом «lovejob.lt», переходять безпосередньо в особистий кабінет клієнта на сайті. Кандидати мають доступ і отримують інформацію про те, що веб-сайт “lovejob.com.ua” є порталом оголошень про роботу, який дозволяє кандидатам подавати заявки безпосередньо (або необов’язково) на вакансію, яку рекламують клієнти (компанії). Клієнти несуть незалежну відповідальність за всі процеси відбору та управління даними кандидатів.

 

Ми використовуємо інформацію з вашої згоди, як описано під час отримання вашої згоди. Це включає створення, оновлення або завантаження додаткової інформації.

 

Ми використовуємо персональні дані в наших законних інтересах:

 

 

Надавати послуги lovejob.com.ua;

 

Спілкуватися та спілкуватися з Вами, коли Ви звертаєтесь до нас;

 

Аналізуйте, покращуйте та оптимізуйте сервіси lovejob.com.ua;

 

Захищати права lovejob.lt та відвідувачів та клієнтів;

 

Забезпечити умови для надання послуг lovejob.com.ua та запобігти шахрайству та зловживанню системами lovejob.com.ua;

 

Реєструючись на «lovejob.com.ua», керуючи своїм профілем, публічно оголошуючи інформацію, ви даєте свою згоду, обробляєте свої дані відповідно до правил «lovejob.lt».

 

Усі документи та запитання щодо цієї Політики конфіденційності можна надсилати за наступними контактами:

 

Надсилаючи рекомендованим листом: АТ Fortune IT | Вільнюс мистецтво 35, Вільнюс, Литва.

 

При відправці електронного листа: bdar@lovejob.lt

 

 

Щоб покращити якість перегляду, ми використовуємо файли cookie на цьому веб-сайті в статистичних та маркетингових цілях.. Дізнатися більше